ЗА СПАМ БАН Лист картону має форму прямокутника 48х40. Цей лист треба розрізати без відходів на

рівні квадрати найбільших розмірів. Скільки таких квадратів можна одержати?

Ответы на вопрос

Отвечает Волосожар Влада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники числа 48 і 40

48 = 2* 2* 2* 2* 3

40 =2 *2 *2* 5

НСД (48 і 40) = 2^3 = 8 - найбільший спільний дільник

8 см сторона квадрата найбільші квадрати 8х8

48 * 40 = 1920 од.² площа листа картону

8 * 8 = 64 од.²площа найбільшого квадрата

1920 : 64 = 30 квадратів можна одержати

Отвечает Поцукова Лада.

Ответ:

НОД (40; 48) = 8

40 = 2 * 2 * 2 * 5

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

НОД = 2 * 2 * 2 = 8

8ед - сторона квадрата

40 : 8 = 5

48 : 8 = 6

5 * 6 = 30 квадратов со стороной 8 ед

Ответ: 30 квадратов