Аркуш картону має форму прямокутника, довжина якого 156 см, а ширина 60 см. Цей лист треба

розрізати без відходів на рівні квадрати. Які найбільші квадрати можна отримати з цього листа? Скільки таких квадратів можна отримати?

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

184 = 2³ · 23 56 = 2³ · 7НОД (184 и 56) = 2³ = 8 - наибольший общий делитель (сторона квадрата)184 : 8 = 23 (раз) - по длине 56 : 8 = 7 (раз) - по ширине23 · 7 = 161 - всего квадратов из листа картона размером 184х56 см.Ответ: 161 квадрат.Проверка:184 · 56 = 10304 см² - площадь прямоугольника8² · 161 = 10304 см² - площадь 161 квадрата со стороной 8 см