II. Виконай в учнівському робо 1. Розв'яжи рівняння та зроби перевірку a) 750 + x + 250 = 1 300;​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Яна.

Ответ:

X=300

Пошаговое объяснение:

1000+x=1300

x=1300-1000

X=300

750+300+250=1300