знайдіть периметр трикутника, якщо одна сторона 5см,друга у4рази більша за першу,а третя на 3см

менша від другої:а)5см,20см,17см;б)4см,20см,17см;в)5см,9см,8см;г)4см,16см,3см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Rouer Hoston.

Ответ:

А

Пошаговое объяснение:

1-5 из условия

2- 5*4 20

3- 20-3=17

Отвечает Модина Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1). 5*4=20(см)

2) 20-3=17(см)

відповідь:а) 5см, 20см, 17см