Одна сторона трикутника дорівнює 12 см, друга сторона у 3 рази більша за першу, а третя на 8 см

більша від другої. Знайдіть периметр трикутника. З УМОВОЮ!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хука Макс.

1) 12*3=36(см)-друга сторона трикутника

2)36+8=44(см)-третя сторона трикутника

3)P=13+36+44=92(см)-периметр трикутника