Фермерське господарство зібрало 246 кг слив, а абрикосів - утричі більше. Скільки всього кілограмів

фруктів зібрало господарство?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Дарья.

Ответ:246×3=738кг абрикос

246+738=984кг фруктов всего

Пошаговое объяснение:

Отвечает Чёрная Анна.

Ответ: всего 246+3*246=4*246=800+160+24=984 кг.

Пошаговое объяснение: