6 слив і 2 банани важать стільки скільки 20 абрикосів. абрикосів і 2 сливи врівноважують

банани.скільки треба взяти абрикосів щоб урівноважити 2 банани.

Ответы на вопрос

Отвечает Якушенко Диана.

  

1)20-(6+2)=12 

2) 20+2-6=16

3)16-12=4