Фермерське господарство зібрало 960 т зерна. З них: 75% складає пшениця, а решти - жито. Скільки

жита зібрало 6 господарство? дам 50​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалашин Ваня.

Ответ:

240 т

Пошаговое объяснение:

Все зерно = 100%

1) 100 - 75 = 25 (%) - собрали ржи

2) 0,25 * 960 = 240 (т) - собрали ржи