2y^2+8y-11 i 3y^2-5y+3


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитраков Макар.

Ответ:

2   {y}^{2}  + 8y - 11  \\ 2 {y }^{2}  + 8y - 11 = 0 \\ y =  \frac{ - 4 +  \sqrt{38} }{ -2}  \\ y =  \frac{ - 4 -  \sqrt{38} }{2}   \frac{ - 4 +  \sqrt{38} }{2}   \frac{ - 4 -  \sqrt{38} }{2}

Між двома відповідями постав кому, тому що тут помилка трохи