Два царя гороха изготовили новую корону из сплава состоящего из 7 частей золота и 5 частей платины

все части имеют одинаковую массу сколько граммов каждого металла если масса короны 2 кг 460 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковригина Ксения.

Ответ:

Золоті частини важать 7*205=1435 г, платині - 5*205=1025г.

Пошаговое объяснение:

Нехай k - коефіцієнт пропорційності, тоді золоті частини важать 7k г, а платині - 5k. А сума - (7k + 5k). За умовою задачі значення даного виразу рівне 2кг 460г = 2460 г. Отже, маємо рівняння:

7k + 5k = 2460

12k = 2460

k = 2460 / 12

k = 205

Отже, коефіцієнт пропорційності - 205, золоті частини важать 7*205=1435 г, платині - 5*205=1025г