Срочно!Помогите пожалуйста! Перша бригада заасфальтувала 4,17 км шляху, що на 2,4 км менше, ніж

друга. Третя бригада заасфальтувала на 3,2 км менше, ніж перша і друга разом. Скільки кілометрів шляху заасфальтували три бригади?

Ответы на вопрос

Отвечает Дячук Настя.

Ответ:

18.28км

Пошаговое объяснение:

1) 4.17+2.4=6.57км-заасфальтувала друга бригада

2) 6.57+4.17=10.74-км перша і друга бригада

3)  10.74-3.2=7.54км-третя бригада

4) 6.57+4.17+7.54=18.28км-три бригади разом

Отвечает Юсупова Алина.

Ответ:

18,28км

Пошаговое объяснение:

4,17+2,4=6,57км заасфальтировала2 бригада

6,57+4,17=10,74км заасфальтировали две бригады вместе

10,74-3,2=7,54 км заасфальтировалм 3 бригада

10,74+7,54=18,28км заасфальтировали три бригады