Три бригади ремонтували асфальтне покриття на трасі Харків-Запоріжжя. Перша бригада відремонтувала

4 км 56м траси що на 78м менше ніж друга бригада.Третя бригада відремонтувала на 2456м менше ніж друга бригада. Визнач довжину ділянки траси яка відремонтувати три бригади разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.
4км56м=4056м
4056+78=4134м відремонтувала друга бригада
4134-2456=1678м відремонтувала третя бригада
4056+4134+1678=9868 м відремонтували три бригади разом