На шосе працювали 3 бригади. Перша бригада відремонтувала 6 км 570 м дороги, друга — на 1 км 230 м

більше, ніж перша, а третя — на 4 км 900 м більше, ніж перша і друга разом. Скільки кілометрів дороги відремонтували три бригади разом? все столбиком

Ответы на вопрос

Отвечает Уханов Иван.
Преобразуем единицы длины
6 км 570 м = 6 570 м
1 км 230 м = 1 230 м
4 км 900 м = 4 900 м
1) 6570+1230 = 7800 м - вторая бригада.
2) 6570 + 7800 = 14370 м - две бригады вместе.
3) 14370 + 4900 = 19270 - третья бригада
4) 6570 + 7800 + 19270 = 33640 м = 33 км 640 м - ОТВЕТ
В приложении - решение столбиком.