На шосе працювало три бригади. перша бригада очистила від снігу 5 км 50 м, друга - на 1 км 170 м

більше, ніж перша, а третя - на 4 км 900 м менше, ніж перша і друга бригади разом. Яку довжину шосе очистили три бригади від снігу? Будь ласка напишіть з поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Асанов Баграт.
1) 5 км 50 м + 1 км 170 м = 6 км 220 м очистила вторая бригада
2) 5 км 50 м + 6 км 220 м = 11 км 270 м первая и вторая вместе
3) 11 км 270 м - 4 км 900 м = 6 км 370 м третья бригада
4) 5 км 50 м + 6 км 220 м + 6 км 370 м = 17 км 640 м очистили в се три бригады