Перша бригада заасфальтувала 4,7 км шляху, що на 1,4 км менше, ніж друга. Третя бригада

заасфальтувала на 2,4 км шляху менше, ніж перша і друга разом. Скільки кілометрів шляху заасфальтували три бригади ?

Ответы на вопрос

Отвечает Алавердян Илья.

1) 4,7+1,4=3,3 - друга бригада

2) 4,7+1,4=6,1 - перша и друга

3) 6,1+2,4=3,7 - третя бригада

4) 6,1+3,7=9,8 - усі разом

Відповідь: 9,8 разом.