Перша бригада проклала 24 км газопроводу,друга-на 18 км більше,ніж перша,а третя-на 9 км більше,ніж

перша і друга бригади разом.Скільки всього кілометрів газопроводу проклали три бригади?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Даша.
24+18=42 км проклала друга бригада
24+42=66 км проклала перша і друга бригади разом
66+9=75 км проклала третя бригада
24+42+75=141 км газопроводу проклали три бригади