Периметр трикутника 102 см, а довжини сторін пропорційні числам 4; 6 і 7. Знайдіть сторони

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Олег.

Ответ:

24см;36см;42см

Пошаговое объяснение:

Нехай х – коэфіцієнт пропорційності. Тоді сторони трикутника будуть дорівнювати: 4х, 6х і 7х. Оскільки периметр трикутника дорівнює 102 см, а периметр - це сума всіх сторін, складемо і розв"яжемо рівняння.

4х+6х+7х=102; 17х=102; х=6. Тоді, одна сторона трикутника =4х=4*6=24(см); друга сторона= 6х=6*6=36(см); третя=7х=7*6=42(см). Отже, сторони цього ∆ дорівнюють 24см; 36см і 42 см. Перевірка: 24+36+42=102, вірно.