СРООООООООЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ 1. Для виготовлення 12 деталей потрібно 15 кг метала. Скільки метала

потрібно для виготовлення 8 деталей? 2. Для перевезення вантажу потрібно 14 машин вантажністю 6т. Скільки машин вантажністю 7т потрібно для перевезення того ж вантажу? 3. Периметр трикутника 102 см, а довжини сторін пропорційні числам 4; 6 і 7. Знайдіть сторони трикутника. 4. Відстань між двома пунктами на місцевості 485км. Яка відстань між цими пунктами на карті, яка має масштаб 1:5000000? 5. Відстань між двома пунктами на карті 2,7см. Яка відстань між цими пунктами на місцевості, якщо карта має масштаб 1:400000?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Юлия.

Відповідь:

№1

10(кг.)метала

потрібно для виготовлення 8 деталей.

№2

12-машин вантажністю 7т потрібно для перевезення того ж

вантажу

№3

1 сторона=24(см.)

2 сторона=36(см.)

3 сторона=42(см.)

№4

9.7(см.) відстань між

цими пунктами на карті, яка має масштаб 1:5000000

№5

18.9(км.) відстань між цими

пунктами на місцевості, якщо карта має масштаб 1:400000?

Покрокове пояснення:

№1

1.)15(кг.):12(детал.)=1.25(кг.)-на 1-деталь

2.)8(детал.)×1.25(кг.)=10(кг.)

№2

1.)14(маш.)×(т.)=84(т.)-всього грузу.

2.)84(т.):7(т.)=12(маш.)

№3

Нехай x коєфіцієнт пропорційності,тоді

1.)102(см.)=4x+6x+7x

102=17x

x=6

2.)4×6=24(см.)-1 сторона

3.)6×6=36(см.)-2 сторона

4.)7×6=42(см.)-3 сторона

№4

485(км.):(5000000:100000)=485:50=9.7(см.)

№5

2.7(см.)×(400000:100000)=2.7×4=18.9(км.)