Пожалуйста помогите! Відстань між двома станціями 350 км. Від цих станцій одночасно назустріч

один одному вирушили два поїзди, які зустрілися через 2,5 год. Визнач швидкість першого поїзда, якщо швидкість другого — 65 км/год. Дам 90 б

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

65 * 2,5 = 162,5 км проїхав другий поїзд за 2,5 год

350 - 162,5 = 187,5 км відстань яку проїхав перший поїзд

187,5 : 2,5 = 75 км/год швидкість першого поїзда

Отвечает Журавенко Вадим.

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 поезда = х км/ч

(х + 65) * 2,5 = 350

х + 65 = 350 : 2,5

х + 65 = 140

х = 140 - 65

х = 75

Скорость 1 поезда = (х) = 75 км/ч