Дaно Точки C(1; -3). D-1; -2), P(3; -1). Відкладіть від точки P вектор PK, що дорівнює вектору CD.

Якими є координати точки K? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хворова Алина.

Ответ:

Ответ:

К(1; 0)

Объяснение:

Обчислимо координати вектора: CD={-1-1; -2-(-3)}={-2; 1}.

Тепер припустимо, що K(x;y) тоді маємо: PK={-2; 1}={x-3; y-(-1)}={x-3; y+1} або

x-3=-2, x=1 і y+1=1, y=0. Тобто К(1; 0