Дано ABCD Pпар=56см.ADна6смбільшаAB знайти ADіAB


Ответы на вопрос

Отвечает Хайдаршина Полина.

Відповідь:

AD=17см, AB=11 см

Пояснення:

Якщо це прямокутник (паралелограм) то запишемо сторони таким чином:

АВ=CD=х, AD=BC=х+6

То тоді умову можна записати рівнянням:

х+х+х+6+х+6=56

4х+12=56

4х=56-12

4х=44

х=44 : 4

х=11

Звідси АВ=CD=11см, а AD=BC=11+6=17см