Периметр прямокутника 30 см. Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 3см більша за другу​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.

Ответ:

6 см    9 см.

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді довжина х+3 см.

2(х+х+3)=30

2(2х+3)=30

4х+6=30

4х=24

х=6

Ширина 6 см, довжина 6+3=9 см