Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами дорівнює 36 см. Знайти радіуси кіл якщо

вони відносяться як 5:7. Полное розгалуженою .ПОМАГИТЕ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Апанович Вероника.

Ответ:

15 см,  21 см.

Объяснение:

r/R = 5/7

r=5x см

R=7x см

5х+7х=36;  12х=36;  х=34

r=5*3=15 см

R=7*3=21 см