Знайдіть площу квадрата, периметри якого дорівнює 44 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

44:4 = 11(см) сторона квадрата

11 × 11 = 121 ( кв/см) площа квадрата.

можна найкращу відповідь