Сторони паралелограма дорівнюють 14 см і 18 см,а діагоналі відносяться як 4:7.Знайдіть діагоналі

паралелограма. Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Нерода Арина.

Ответ:

16см, 28см

Объяснение:

АВ=14см, AD=18см. BD:AC=4:7. Нехай BD=4x, AC=7x. Використаємо правило паралелограма, яке пов'язує діагоналі зі сторонами:

 {ac}^{2}  +  {bd}^{2}  = 2( {ab}^{2} +  {bc}^{2}  )

 {(7x)}^{2}  +  {(4x)}^{2}  = 2( {14}^{2}  +  {18}^{2} )

49 {x}^{2}  + 16 {x}^{2}  = 2(196 + 324)

65 {x}^{2}  = 2 \times 520

65 {x}^{2}  = 1040

 {x}^{2}  = 1040 \div 65

 {x}^{2}  = 16

x = 4 \\ x =  - 4

Оскільки діагоналі не можуть дорівнювати від'ємному числу, то х=4

BD=4×4=16см

АС=7×4=28см