Скласти рівняння кола, якщо координати центра і радіуса С(-5; 1), R = 9


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.

Ответ:

C(-5;1), R=9

(x-x0)²+(y-y0)²=R²(0 пишеться маленьким) (це рівняння кола)

(x+5)²+(y-1)²=9²

5²+(-1)²=9²

25-1=81

Але правильно потрібно записати так:

(x+5)²+(y-1)²=81

Объяснение:

Отвечает Кандалова Кристина.

Ответ:

решение смотри на фотографии