РЕБЯТА СРОЧНО А ТО МЕНІ І ТАК ГАПЛИК .прямокутному трикутнику один з катетів дорівнює 15 см, а

гіпотенуза 17 см. Знайдіть довжину другого катета.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

8 см.

Объяснение:

Катет а=15 см, гіпотенуза с=17 см, катет в - ?

За теоремою Піфагора

в=√(с²-а²)=√(289-225)=√64=8 см.

Отвечает Кот Кристина.

Відповідь:За теоремою Піфагора, в прямокутному трикутнику квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. Тому, якщо один катет дорівнює 15 см, то:

17² = 15² + x²

289 = 225 + x²

x² = 289 - 225

x² = 64

x = √64 = 8

Отже, довжина другого катета дорівнює 8 см.