Радіус основи циліндра дорівнює 6 см, а діагональ осьового перерізу 13 см. Знайдіть висоту циліндра

Срочно. Даю 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Шельомин Лёша.

Ответ:

2R=2*6 cм һ 12 см№ h=√13²-12² =5. h= 5 см.