У рівносторонньому трикутнику висота дорівнює 9 см. Знайдіть сторону трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Відповідь:

\displaystyle sin60\textdegree=\frac{h}{a}\\\\a=\frac{h}{sin60\textdegree}\\\\h=9\\\\a=\frac{9}{\frac{\sqrt{3}}{2}}=\frac{18}{\sqrt{3}}=\frac{18\sqrt{3}}{3}=6\sqrt{3}