Більша сторона паралелограма дорівнює 5 см, а висоти дорівнюють 2 см і 2,5 см. Обчисліть друга

сторону парелелограма. Будь ласка з роз’ясненням

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

S=a*h1=b*h2, где h1, h2 высоты, а - большая сторона, b-меньшая

5cm*2см=2,5см*b

b=4cm

ответ: 4см.