Яка ймовірність того, що обране навмання трицифрове число кратне 5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тудорович Влад.

трицифрових чисел, кратних 5, дорівнює 9 * 10 + 8 * 10 = 170.

Ймовірність = 170 / 900 = 17 / 90 ≈ 0,189, або близько 18,9%

Отвечает Царев Женя.

Зрозуміло, що кратним 5 може бути тільки число, яке закінчується на 0 або 5. Щоб обрали навмання трицифрове число, у нас є 900 різних варіантів (від 100 до 999). З цих чисел лише 180 (10% від 900) будуть закінчуватися на 0 або 5. Отже, ймовірність того, що навмання обране трицифрове число буде кратне 5, дорівнює 180/900 або 1/5 або 0,2 (або 20%).