Знайдіть координати точки , що є серединою відрізка АВ, якщо А(0; -1; -7), В(8; 5; -1) (4; 2; -4)

Правильної відповіді немає (-8; -6; -6) (8; -6; -8)

Ответы на вопрос

Отвечает Мусатаева Диля.

Ответ:

с(4; 2; -4)

Объяснение:

c( \frac{0 + 8}{2}  \frac{ - 1 + 5}{2}   \frac{ - 7 - 1}{2})