4. (1,5 6) Знайдіть найбільший кут трикутника, якщо його сторони дорiвнюють 3 см, 5 см i 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анна.

Ответ:

120°

Объяснение:

a=3см

b=5см

с=7см

Найбільший кут лежить проти найбільшої сторони.

За теоремою косинусів:

cosа=(а²+b²-c²)/(2ab)=(3²+5²-7²)/(2*3*5)=

=(9+25-49)/30=-15/30=-½

∠а=arccos-½=120°