У трикутнику АВС вписане коло із центром і. АВ=6 см, ВС=8 см, АС=10 см Знайти МС, СL, LB, АК, КВ,

АМ, МС пожалуста очень срочно!!!! ДАЮ 20 БАЛІВ \ Тема: Коло вписане в трикутник.

Ответы на вопрос

Отвечает Майшева Анастасия.

Объяснение:

1)AB=6см,BC=8см,AC=10см (за умовою задачі)

CL, LB=1/2×BC. CL=4см, LB=4см.

AK=1/2×AC=5см

Нехай MC-сторона ∆AMC.

MC=одна зі сторін прямокутного трикутника AMC.

MC²=AC²-AM² (за теоремою Піфагора)

AM=1/2×AB=3см

MC²=10²-3²=100-9=91

MC²=91

MC=9,5

Нехай KB- одна зі сторін ∆ABK

KB²=AB²-AK²

KB²=6²-5²=11

KB²=11

KB=3,3см

Відповідь: MC-9,5cm,CL=4cm,LB=4cm,AK=5cm,KB=3,3cm;AM=3cm