Знайдіть площу прямокутника сторони якого 6 і 9 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бахвалов Максим.

Площа прямокутника за формулою: S=a * b, де a і b - сторони прямокутника.

S=6*9=54

Отвечает Мелешкин Илья.

Ответ:

S=АД×АВ=6×9=54

Объяснение:

постав коронку пж