Кола з радіусами 10см і 5см дотикаються. Знайти відстань між центрами кіл у випадку зовнішнього

дотику.

Ответы на вопрос

Отвечает Юринский Алексей.

Ответ:

Відстань між центрами кіл дорівнює 15см

Объяснение:

ОО1=R+r

OO1=10+5=15см