Здравствуйте, мои дорогие помощники❤)) Это опять я)) теперь эта проблема: 5. Кола дотикаються

радіусів 5 см і 6 см дотикаються зовні. Знайдіть відстань між центрами кіл. 6. Дано три кола з центрами у точках А, В, С і радіусами 2 см, 3 см, 4 см, які попарно дотикаються зовнішнім способом. Знайти периметр трикутника АВС 7. Користуючись циркулем і лінійкою, побудуйте трикутник за трьома сторонами, довжини яких 3 см, 3,5 см, 4 см. Опишіть навколо цього трикутника коло. Давайте дорогие мои) я в вас верю)) жду помощи.

Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Юлия.

5. расстояние м.ц.=5+6=11см

6. длины сторон 2+3=5, 2+4=6, 3+4=7 см, периметр 5+6+7=18 см

6. После построения тр-ка провести срединные перпендикуляры, точка их пересечения будет центром описанной окружности