Допоможіть будь ласка, у мене йде контрольна з геометрії!!! Знайдіть координати вектора KL та

його модуль 1) K (-4;8) , L (6;5) 2) K (-2;1) , L (5;4)

Ответы на вопрос

Отвечает Диордиев Матвей.

Объяснение:

Для знаходження координат вектора KL використовується формула:

KL = L - K

1) K (-4;8), L (6;5):

KL = (6;5) - (-4;8)

= (6 + 4; 5 - 8)

= (10; -3)

Таким чином, координати вектора KL у першому випадку будуть (10; -3).

2) K (-2;1), L (5;4):

KL = (5;4) - (-2;1)

= (5 + 2; 4 - 1)

= (7; 3)

Таким чином, координати вектора KL у другому випадку будуть (7; 3).

Щоб знайти модуль вектора KL, використовується формула:

|KL| = √(x^2 + y^2),

де x та y - координати вектора KL.

1) Для вектора KL з координатами (10; -3):

|KL| = √(10^2 + (-3)^2)

= √(100 + 9)

= √109

Таким чином, модуль вектора KL у першому випадку дорівнює √109.

2) Для вектора KL з координатами (7; 3):

|KL| = √(7^2 + 3^2)

= √(49 + 9)

= √58

Таким чином, модуль вектора KL у другому випадку дорівнює √58.