Птах масою 120 г летить зі швидкістю 15 м/с. Визначте кінетичну енергію птаха.


Ответы на вопрос

Отвечает Прузан Алексей.

Кінетична енергія (Е) об'єкта може бути визначена за формулою:

E = (1/2) * m * v^2,

де m - маса об'єкта, v - швидкість об'єкта.

У вашому випадку:

m = 120 г = 0.12 кг,

v = 15 м/с.

Підставляючи ці значення в формулу, ми отримаємо:

E = (1/2) * 0.12 кг * (15 м/с)^2.

Розрахунок:

E = (1/2) * 0.12 кг * 225 м^2/с^2,

E = 0.06 кг * 225 м^2/с^2,

E = 13.5 Дж.

Отже, кінетична енергія птаха становить 13.5 Дж (джоулів).