у прямокутному трикутнику один із катетів дорівнює 12 см а медіана проведена до гіпотенузи дорівнює

10 см знайти довжину другого катета СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуро Лиза.

Ответ:

Объяснение:

с=2*10=20; теорема Піфагора: √(20²-12²)=