1обчисліть площу прямокутника із сторонами 3 в Корні 3 і 7 в корні 3 2знайжіть сторону квадрата

площа якого дорівнює прощі паралелограма у якого основа дорівнює 25см а висота проведена до основи 16см

Ответы на вопрос

Отвечает Састырбаева Алтынай.

Ответ:

1 { - 0 {1231. >  {2.1. +  {21}^{ \\  {3yx \times .1.316161 - y34 - y = 0 \div  >  \leqslant  =  -  -  \times  = y1yy \times 1 =  =  = 0 { \div  \div 0 >  =  \div  \times  \times gh \gamma  \beta e \beta \pi \alpha  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \\  \infty  \csc( \csc( \csc( \csc( \csc( \sin( \cos(()) ) ) ) ) ) ) }^{?} 8 + 8

Объяснение:

вроде так