Дано вектор а(1; -2). Знайдіть координати вектора b, якщо a b = 10, а вектори а i b колінеарні​


Ответы на вопрос

Отвечает Шум Вадим.

Ответ: b=(2√5; -4√5)

Объяснение:

a II b => b=k*a

IbI=10=> IbI²=100= k²*Xa²+k²*Ya²=k²(1+4)=k²*5

=> k²=100/5=20

=> k=2√5

=> b=(2√5; -4√5)