Знайдіть площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 10дм і 14дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Диана.

Ответ:  70 дм².

Объяснение:

Знайдіть площу ромба, діагоналі якого дорівнюють

d=10дм  

D=14дм.

--------

S = D*d/2 = 10*14/2 = 140/2 = 70 дм².