Чому дорівнюе скалярний добуток векторiв с (6; -1) i d (2; 9)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузменкова Дарья.

Ответ:

Скалярний добуток векторів c і d дорівнює:

c * d = 6 * 2 + (-1) * 9 = 12 - 9 = 3

Отже, скалярний добуток векторів c і d дорівнює 3.

Объяснение: