СРОЧНО: Знайти скалярний добуток векторiв а та в , якщо Ia1=2 , |B| = 1 , а кут між векторами а і в

дорівнює 60º

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Александра.

Ответ:

Объяснение:

    Скалярний добуток двох векторів   m * n = l m l * l n l *cosφ .

У задачі   l a l = 2 ,  l b l = 1 , φ = 60° , тому скалярний добуток

     a * b = 2 * 1 * cos60°  = 2 * 1/2 = 1 .

 В - дь :     a * b = 1 .