Знайдіть сторони прямокутника,якщо вони відносяться як 1:4,а площа прямокутника = 100 см²


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Андрей.

Ответ:

1 сторона=х

2 сторона=4х

х×4х=100

4х²=100

х²=100/4=25

х=√25=5

1 сторона=5

2 сторона=5×4=20