Складіть рівняння кола, якщо відомо координати його центра В і радіус R: 1) B (-1; 9), R = 9; 2) B

(-8; -8), R= √3.

Ответы на вопрос

Отвечает Семеновых Елизавета.

Формула кола

(x - a)2 + (y - b)2 = r2

1. (x+1)^{2} + (y-9)^{2} = 81

2.(x+8)^{2}+(y+8)^{2} = 3