Знайдіть кути чотирикутника якщо вони пропорційні числам 7 8 9 12 це за 8клас​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

пояснення

Объяснение:

вводимо коеф. проп. х. та робимо рівняння

7х+8х+9х+12= 360 - сума усіх кутів чотирикутника)

36х=360

х=10

1) 7*10=70

2)8*10=80

3)9*10=90

4)12*10=120

давайте перевіримо

70+80+90+120=360°

рішення вірне:)