Розв'язати задачі: 1) Периметр чотирикутника дорівнює 64 см. Знайдіть сторони

чотирикутника, якщо вони пропорційні до чисел 2, 3, 4 і 7.2) Знайдіть кути опуклого чотирикутника, якщо вони пропорційні до чисел 2, 5, 8 і 9.3) Побудуйте чотирикутник ABCD, у якого AD = 6 см, AB = 3 см, ∠A = 90°, ∠D = 70° і ∠B = 120°.

Ответы на вопрос

Отвечает Буданцев Макс.

Ответ:

1. 2k+3k+4k+7k=360°

16k=360

k=22,5

кут1=2×22,5=45°

кут2=3×22,5=67,5°

кут3=4×22,5=90°

кут4=7×22,5=157,5

2. 2k+5k+8k+9k=360°

24k=360

k=15

кут1=2×15=30

кут2=5×15=75

кут3=8×15=120

кут4=9×15=135

3.Вибачаюсь, але не знаю