ОЧЕНЬ СРОЧНО. Висота паралелограма 20 см а його сторони дорівнюють 8 і 10 см . Знайдіть другу

висоту паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алёна.

Ответ:

Ця задача має два розв'язка:

1) S=ah=8×20=160 (см²)

h=S/a=160/12≈13.3 (см)

2) S=ah=10×20=200 (см²)

h=S/a=200/8=25 (см)